Archiwum

Nawigacja

Plan zajęć

 

 

 
 

Strona główna

Zawody pływackie 2015

   
MISTRZOWSKA  RYWALIZACJA NA PŁYWALNI
 
            SOSW w Starachowicach zorganizował 18.XI.15r Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Pływaniu Osób  Niepełnosprawnych.
 
            Honorowy patronat nad imprezą objął Dariusz Dąbrowski, starosta starachowicki.
 
           W zawodach brali udział uczniowie z SOSW w Kielcach, Broninie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Skarżyska- Kamiennej, Cudzynowicach i Starachowicach. Na  pływalni  uczestnicy rywalizowali na dystansie 25 , 50 m oraz w sztafecie. Z naszych zawodników najlepiej spisał się Andrzej Dziętara, zajmując pierwsze miejsce w pływaniu na 50m stylem dowolnym. Najlepsi zawodnicy w kategorii chłopcy  młodsi  reprezentujący nasz Ośrodek na dystansie 50m  to :
 
 I miejsce-Damian Grygiel,               II miejsce –Sebastian Dziętara,  III miejsce –Alan Bębas.
           Sztafetę wygrali goście ze Skarżyska- Kamiennej, nasza reprezentacja zajęła II miejsce, wszystkie drużyny zostały obdarowane drobnymi upominkami.
           Najlepsi zawodnicy zostali wyróżnieni  przez starostę Dariusza Dąbrowskiego i członka  Zarządu Powiatu p. Lidię Dziurę, którzy uświetnili imprezę swoją obecnością.
           Po zmaganiach sportowych wszyscy uczestnicy posilili się obiadem, przygotowanym w ramach praktyk zawodowych przez uczniów SOSW w Starachowicach.

Kontakt

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy

ul. Staszica 16

27-200 Starachowice

tel/fax 41 274 71 73

e-mail: soswstce@pro.onet.pl

Logowanie