Galeria

Nawigacja

Plan zajęć

 

 

 
 

Strona główna

Świętokrzyski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych

To już  piąty  Świętokrzyski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych który odbył się 30 września 2021 w Starachowicach. 

Jako gospodarze wzięli w nim udział uczniowie Specjalnego-Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Starachowicach, reprezentujący Klub Olimpiad Specjalnych ARKA. Rywalizowali  oni z drużynami z całego województwa świętokrzyskiego.
  Mimo bardzo trudnych warunków pogodowych, ulewnego deszczu drużyna „ARKI” zdobyła I miejsce. Drużynę Ośrodka reprezentowali: Alan Bębas (3 gole), Krystian Bębas, Wiktor Roesler, Damian Grygiel, Patryk Klusek, Dawid Roesler, Jakub Jeziorski, Krystian Adamus, Adam Gębura (2 gole) oraz Kamil Walasik (podopieczny ŚDS-u w Starachowicach).  Opiekunami naszej drużyny były Panie: Anna Góra, Katarzyna Sałek i Małgorzata Więcław. Nasi sportowcy zaprezentowali wysoki poziom gry, a ich godziny spędzone na treningach zostały uhonorowane złotymi medalami.  Dziękujemy im za  wspaniałe emocje, gratulujemy coraz to większych umiejętności piłkarskich i  życzymy dalszych sukcesów. Podziękowania należą się również naszej Pani Dyrektor Elżbiecie Kowalczyk, która jak zawsze co roku dopinguje  i wspiera naszą drużynę na Turniejach Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych.

Kontakt

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy

ul. Staszica 16

27-200 Starachowice

tel/fax 41 274 71 73

e-mail: soswstce@pro.onet.pl

Logowanie